Üçevler Mah. Özkan Sok. No:1 Nilüfer/BURSA

Yerimizde ürün satışı yapılmamaktadır. Bize 7/24 çevrimiçi portallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgilerimiz

Firma Ünvanı:  Web Kapısı

Vergi Numarası: 3000288511

Adres: Üçevler Mah. Özkan Sok. No:1 Nilüfer/BURSA

Telefon: +90 224 334 00 82

Ticaret Sicil No: 299938

Sıkça sorulan sorular

Bizlere en çok ulaşan soruları sizin için derledik.

Siparişleriniz tarafımıza ulaştığı andan itibaren hızlıca sevk etmek için çalışırız. Ürünlerimizin sevkiyatları için lojistik depolarını kullanırız. İstanbul, Ankara, Diyarbakır şehrindeki lojistik depolarından, sizin bulunduğunuz en yakın şehire en kısa süre de teslimat amaçlarız.

İnternet sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile verilerinizi sizin cihazınızdan sunuculara aktarım yapmaktadır. Bu aynı zaman da veri hırsızlığı yaşanmayacağını taahhüt etmektedir. Kredi kartı ödeme altyapısı olarak Shopier sistemi kullanmaktayız ve ödemeyi doğrudan Shopier altyapısında yapmaktasınız. 

Amacımız ürününüzün bir sonraki gün elinize ulaşmasıdır. Fakat haftasonları tatilleri ile beraber hava koşullarına göre en fazla 3 gün sürebilmektedir. Sipariş sonrasında sizlere gönderilecek olan kargo takip bilgilerinden kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Size sağlayacağımız iade kodu ile güvenle ürününüzü iade edebilirsiniz. Ürünü iade ederken, lütfen tarafınıza e-fatura olarak gönderdiğimiz faturayı da içinde eklemeyi unutmayınız.

Firmamız e-fatura kullanıcısıdır. Sipariş esnasında firma bilgilerinizi girmeniz doğrultusunda, sipariş kargoya verilme aşamasında faturanız kesilerek gönderilecektir. Bunun dışında tüm siparişlerin faturası, müşterilerimize yine e-posta yoluyla e-arşiv fatura olarak iletilmektedir.

Ağırlıkla Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

Bize e-posta gönderin